Realizacje

Budowane wiele lat doświadczenie naszej Firmy gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych usług. W trakcie naszej działalności realizowaliśmy inwestycje w wielu rejonach Polski, a obecnie koncentrujemy się na rynku dolnośląskim. Prezentujemy kilka spośród tysięcy realizacji wykonanych przez naszą firmę:

Budowa sieci kablowej i oświetlenia wokół Dworca Głównego we Wrocławiu

Dzięki naszym działaniom Dworzec Główny stał się bardziej oświetlony a podróżni poczuli się bezpieczniej.

Wykonanie projektu oraz budowa linii kablowych SN, złącz SN i kanalizacji światłowodowej w celu zasilania Nowego Terminala Lotniska Wrocławskiego

Inwestycja polegała na zaprojektowaniu i wybudowaniu linii kablowej SN oraz linii światłowodowej od GPZ Leśnica do projektowanego złącza przy Nowym Terminalu Lotniska Wrocławskiego o długości 8 kilometrów, oraz linii kablowej SN od GPZ Pilczyce do projektowanego złącza przy Nowym Terminalu Lotniska Wrocławskiego o długości 5 kilometrów. Miło nam, że przyczyniliśmy się do tego, że Wrocław ma lepsze połączenie ze światem.

Wykonanie projektu oraz budowa linii kablowych SN oraz złącz SN  w celu zasilania w energię elektryczną Wrocławskiego Centrum Badań EIT+

Inwestycja polegała na zaprojektowaniu i wybudowaniu linii kablowej SN od GPZ Leśnica do projektowanego złącza przy Wrocławskim Centrum Badań EIT+ przy ul. Stabłowickiej o długości 6 kilometrów. Mamy swój udział w tym, że innowacje powstają we Wrocławiu.

Budowa linii kablowych SN oraz złącz SN  w celu zasilania nowych budynków Akademii Medycznej przy ul. Borowskiej we Wrocławiu

Inwestycja polegała na budowie 2 linii kablowych SN od GPZ Wieczysta do projektowanych złącz przy ul. Spiskiej we Wrocławiu o długości 2,5 kilometra. Zdrowie ponad wszystko.

Budowa linii kablowych SN oraz złącz SN  w celu zasilania Ośrodka Innowacji i Transferu Technologii w zakresie e-zdrowia przy ul. Borowskiej we Wrocławiu

Inwestycja polegała na budowie 3 linii kablowych SN od GPZ Wieczysta do projektowanych złącz przy ul. Spiskiej we Wrocławiu o długości 3,5 kilometra. Zdrowie ponad wszystko.

Budowa linii kablowych SN, złącz SN i kanalizacji światłowodowej w celu zasilania przedsiębiorstwa STANDIS POLSKA Sp. z o.o. oraz ERGIS-EUROFILMS S.A. w Oławie

Inwestycja polegała na wybudowaniu linii kablowej SN oraz linii światłowodowej od GPZ przy ul. Kilińskiego w Oławie przez projektowane złącza przy przedsiębiorstwie STANDIS POLSKA Sp. z o.o. do GPZ Rybacka o długości 3,5 kilometra, oraz linii kablowej SN od GPZ przy ul. Kilińskiego w Oławie do projektowanego złącza przy przedsiębiorstwie ERGIS-EUROFILMS S.A.  o długości 3 kilometrów. Zasilonym firmom życzymy sukcesów.

Budowa linii kablowych SN oraz złącz SN w celu zasilania  nowego sklepu IKEA na Bielanach Wrocławskich

Inwestycja polegała na budowie 2 linii kablowych SN do projektowanych złączy przy sklepie IKEA we Wrocławiu. Zasililiśmy największy sklep IKEA w Polsce.

Remont linii napowietrznej SN relacji Oleśnica – Bierutów

Inwestycja polegała na remoncie bądź wymianie na nowe 696 słupów SN oraz wymianie około 60 kilometrów przewodów linii napowietrznej SN .

Remont linii napowietrznej SN relacji Oleśnica – Ostrowina

Inwestycja polegała na remoncie bądź wymianie na nowe 656 słupów SN oraz około 60 kilometrów przewodów napowietrznych SN.

Remont linii napowietrznej SN Twardogóra – Drągów – Goszcz – Królewska Wola

Inwestycja polegała na remoncie bądź wymianie na nowe 100 słupów SN,  około 10 kilometrów przewodów napowietrznych SN, oraz budowie 3 kilometrów linii kablowej SN.

Remont linii napowietrznej nn w Piskorzynie – zakres całej miejscowości

Inwestycja polegała na remoncie bądź wymianie na nowe 65 słupów nn oraz około 5 kilometrów przewodów napowietrznych nn.

Wykonanie projektu remontu linii napowietrznej niskiego napięcia w miejscowości Gęsiniec – zakres całej miejscowości.

Inwestycja polegała zaprojektowaniu remontu 180 słupów nn oraz około 7 kilometrów przewodów napowietrznych nn.

Poza tym budowa zasilania wielu inwestycji biurowych, mieszkaniowych, magazynów, hal produkcyjnych oraz remonty linii napowietrznych SN i nn.

Zapraszamy do współpracy!